.
KONFERENCES PROGRAMMA
Tikai aktuālākā un zinātniski pieradīta informācija. Lekcijas krievu un angļu valodā būs pieejamas ar subtitriem latviešu valodā. (programmā ir iespējamas izmaiņas)
3 diena - 21.maijs
5.Sesija: Stresa korekcijas veidi

10:00 - 11:00 Hronisks stress un smadzeņu darbība. Stresa psiholoģiskie aspekti. Dr.psyhl.D.Zande (psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite un supervizore)
11:00 - 11:40 Elpošana un stresa aizsardzība. Optimāla elpošana labākai dzīves kvalitātei. Patrick Mckeown, Īrija (BA, MA (TCD), Dip BM (Prof KP Buteyko), FBPI, FRSB)
11:40 - 12:00 Sava laika plānošana kā pamats hroniskā stresa profilaksei. I.Dukule (sertificēta psiholoģe, health koučs)
12:00 - 12:30 Meditācija. B.Krūmiņa (sertificēta apzinātības meditācijas skolotāja, Mindfulness darbavietā trenere, “Ametros” vadītāja un dibinātāja) saruna ar konferences organizatoru M.Žundu
12:30 - 12:50 SPA. J.Vlasikova (SPA school direktore, Wellness koučs, SPA speciāliste, health koučs)
12:50 - 13:35 Pirts un stresa korekcija. J.Batņa (psihoterapeits, biedrības "Lauku pirtnieki" priekšsēdētājs, pirts skolas "Lielzemenes" dibinātājs) saruna ar Dr.L.Stavro-Freibergu
13:35 - 14:05 Fiziskā aktivitāte un izturība pret stresu. A.Ivuškāns (sporta zinātnes doktors, sertificēts fizioterapeits)
14:05 - 14:35 Aromaterapija. J.Vasiļjeva (aromterapeite, health koučs, SPA tehnoloģe, kosmētiķe, SPA school pasniedzēja)
14:35 -15:05 Ajurvēdas skatījums uz stresu. V.Darakova (nutricioloģe, uztura speciāliste, jogas terapeite, jogas un vēdisko zināšanu pasniedzēja)
15:05 -15:50 Konstruktīvā domāšana stresa noturībai. I.Adamss (publiskā figūra, motivējoša runatāja, lektore augstskolās - RISEBA, Turība un ISMA)
15:50 - 17:05 Elpošana un stresa noturība. M.Žunda (biohakeris, rūdīšanās skolas dibinātājs, sertificēts Vima Hofa metodes treneris Baltijā, health koučs, konferences organizators)
17:05 - 17:35 Stresa vadība psihiatra skatījumā. Akūtu problēmu risināšana. Antidepresanti: mīti un realitāte. Dr.L.Štāne (psihiatre) - saruna ar Dr.J.Iznovu


*bonus materiāls Premium, Platinum konferneces dalībniekiem un Veselības speciālistiem.
17:35 - 18:00 Psihohigiēnas lifehaku apkopojums. konferences organizatori Dr.Ludmila Stavro-Freiberga un Māris Žunda
1.diena - 19.maijs

1.Sesija: Kas ir stress? Stresa psiholoģija un fizioloģija:


10:00 – 10:10 Konferences atklāšana
10:10 – 11:30 Kā saglabāt sevi jaunājā realitātē. D.Šerbanskaja, Ukraina (psihoterapeite, biznesa trenere, straptautiska līmeņa cilvēka resursu attīstības eksperte) saruna ar konferences organizatori Dr.L.Stavro-Freibergu
11:30 – 12:05 Akūts un hronisks stress. Dr.M.Jahimoviča (ārste-rezidente internājā medicinā, preventīvās medicīnas ārste)
12:05 – 12:35 Stress un ilgdzīvošana. U. Klētnieks (ārsts, pētnieks, veselīga dzīves veida treneris, eksperts ilgdzīvošanas sfērā) saruna ar konferences organizatoru M.Žundu
12:35 - 13:05 Stresa ietekme uz darbaspējām. Izdegšanas sindroms. E. van der Beek (Mg. Sc. administr., labbūtības koučs)
13:05 – 13:25 Izdegšanas sindroms palīdzošo profesiju pārstāvjiem. J.Batņa (psihoterapeits, M.D., Latvijas Bālinta asociācijas priekšsēdētājs)
13:25 – 14:00 Stresa ietekme uz gremošanas sistēmas veselību. J.Pavlova (sertificēta uztura speciāliste, Mg. sc. sal. uzturzinātnē, health-koučs)
14:00 – 14:10 Vingrošanas pauze*
*vingrošanas pauzi vada Artūrs Ivuškāns - sporta zinātnes doktors, sertificēts fizioterapeits

2.Sesija: Stresa diagnostika

14:10 – 14:40 Kā noteikt stresa līmeni pēc asins un siekalu analīzēm. U. Bērs (M.Sc.biol., zinātnieks, "Erbers" valdes loceklis, laboratoriskās medicīnas eksperts)
14:40 – 15:20 Citi veidi kā diagnosticēt stresu un stresa rezistences ģenētiskie aspekti. Dr.med.L.Voložonoka (molekulārais ģenētiķis E. Gulbja Laboratorijā, pētnieks RSU Medicīniskās Ģenētikas Zinātniskajā Laboratorijā) saruna ar konferences organizatoru Dr.L.Stavro-Freibergu
15:20 – 15:50 Kas ir stress psihiatra skatījumā. J.Iznovs (ārsts-psihiatrs, preventīvās medicīnas ārsts, klinīkas "Ūdensroze" dibinatājs) saruna ar L.Stavro-Freibergu
15:50 - 16:35 Stresa noturība. S. Land, Igaunija (antropologs, biohakeris, eksperts veselības optimizācijā) saruna ar M.Žundu
16:35 - 16:45 - Meditācija*
*meditāciju vada Baiba Krūmiņa - sertificēta apzinātības meditācijas skolotāja, Mindfulness darbavietā trenere, “Ametros” vadītāja un dibinātāja
2.diena - 20.maijs
3.Sesija: Stress un miega traucējumi

10:00-10:45 Jetlag. Diennakts ritmu nozīme. V.Darakova (nutricioloģe, uztura speciāliste, jogas terapeite, jogas un vēdisko zināšanu pasniedzēja)
10:45-11:30 Kas ir normāls miegs? Miega kvalitāte un izturība pret stresu. Miega higiēna. Dr. L.Golubeva (sporta ārste, komplimentārās medicīnas ārste, mitohodriālās medicīnas speciāliste) - saruna ar konferences organizatoru Dr.L.Stavro-Freibergu
11:30-12:30 Problēmas ar aizmigšanu. Nakts pamošanās. Ko darīt? Dr.med.N.Bērziņa (ārste psihiatre, miega traucējumu speciāliste)
12:30-13:30 Uztura bagātinātāju nozīme stresa noturībai un miega kvalitātes uzlabošanai. A.Kuzņecova (vispārējās prakses ārste, farmaceite provizore) - saruna ar konferences organizatori Dr.L.Stavro-Freibergu
13:30-14:20 Stress un miega traucējumi. G. Potter, Lielbritānija (PhD, specializējas miega, uztura un metabolisma jautājumos) saruna ar konferences organizatoru M.Žundu

4.Sesija: Hronisks stress un svara traucējumi


14:20-15:20 Hronisks stress un hormoni. Prof. Dr.med. I.Konrāde (endokrinoloģe, nodaļas vadītāja) saruna ar konferences organizatoru Dr.L.Stavro-Freibergu
15:20-16:20 Stress un Ilgdzīvošana. U. Klētnieks (ārsts, pētnieks, veselīga dzīves veida treneris, eksperts ilgdzīvošanas sfērā)
16:20-16:50 Kā stress ietekmē svaru? Insulīna rezistence. Metabolais sindroms. Dr. M.Jahimoviča (ārste-rezidente internajā medicīnā, preventīvās medicīnas ārste)
16:50-17:45 Metabolais sindroms. Uzturs un stress. J.Pavlova (sertificēta uztura speciāliste, Mg. sc. sal. uzturzinātnē, health koučs)
17:45-18:15 Kā kontrolēta hipoksija var ārstēt hroniskā stresa sekas. Dr.med. E.Egorov (ārsts, Cellgym zinātniskais direktors, hipoksijas treniņu un mitohondriālās veselības eksperts) saruna ar konferences organizatoru Dr.L.Stavro-Freibergu.
18:15-18:30 Hronisks nogurums un hipoksijas treniņi. Dr. L.Golubeva (sporta ārste, komplimentārās medicīnas ārste, mitohodriālās medicīnas speciāliste)

26
lektori
Mēs esam uzaicinājuši daudzus ārstus un citus kvalificētus speciālistus dalīties ar savām zināšanām par stresa ietekmi uz mūsu fizisko un mentālo veselību.
24
stundas
Visi konferences materiāli būs pieejami online jūsu datorā un mobilajā ierīcē, kā arī vēlāk ierakstu veidā.
10,000
viesi
Mēs sagaidām lielu klausītāju un skatītāju dalību tiešsaistē.

Ko šī konference man dos?

Šī nav tikai kārtējā konference vai vebinārs. STOP STRESS lekciju ciklā piedalās profesionāļi no Latvijas un Eiropas, kas pulcējušies, lai sniegtu cilvēkiem aktuālas zināšanas un ieteikumus, kā sadzīvot ar stresu un kā to pārvarēt.

Visi eksperti vienuviet
Esam apkopojuši lekcijas un ieteikumus no 26 ekspertiem veselības un stresa vadības jomā.
Unikāla iespēja
Jums ir iespēja pievērsties svarīgām tēmām un pēc konferences saņemt labi strukturētus lekciju ierakstus un materiālus.

Atbalsts

Mūsu komanda vienmēr ir gatavi atbildēt uz Jūsu jautājumiem. Mēs darām visu, lai radīt Jūsu pieredzi maksimāli patīkamu un efektīvu.


Dāvanas

Pirmās dienas lekciju apmeklējumu 19. maijā pilnībā sponsorē asociācija LAAIMA. Tas ir pieejams bezmaksas. Premium dalībnieks saņems piekļuvi Psihohigiēnas Lifehack apkopojumam. Platinum daībnieks saņems health kouča konsultāciju pēc izvelētas (svarīgas tieši Jums) tēmas.

Individuāla pieeja
Katrs atradīs to zināšanu daļu, kas iederēsies viņa pasaules skatījumā. Šis lekciju cikls apkopo plašu tēmu klāstu. Stresa vadība ir pareizs miegs, sauna un spa, vitamīni, hormoni un zinātniskās dzīves hacks un daudzas citas jomas.
Mūsu pieejas efektivitāte
Materiāli ir pieejami tiešsaistē un ierakstā. Pēc konferences varēsiet atgriezties un vēlreiz klausīties aktuālās tēmas un pārskatītīt jauniegūtās zināšanas.

PAR "STOP STRESS" KONFERENCI

Šī konference dod visiem apmeklētājiem iespēju saņemt jaunākās zināšanas preventīvajā medicīnā tieši no ārstiem un citiem veselīga dzīvesveida ekspertiem. "STOP STRESS" konference ir piemērota tiem, kuri vēlās uzlabot savu mentālo un fizisko labsajūtu, kā arī paaugstināt dzīves kvalitāti kopumā.


Lielākā daļa iedzīvotāju mūsdienās ir pakļauta hroniskam stresam, kas neizbēgami izraisa izdegšanu, darbspēju samazināšanos, ģimenes attiecību, kā arī fiziskās un garīgās veselības pasliktināšanos.


Jau vairāk kā divus gadus mēs dzīvojam pastāvīgas sociālās spriedzes un informācijas spiediena apstākļos. Ilgstoša izolācija pandēmijas dēļ, pilnvērtīgas socializācijas trūkums un kara darbība Eiropā izraisīja stabilitātes zudumu un nenoteiktību par nākotni.

KĀPĒC PIEDALĪTIES?

AKTUALITĀTE

Tēma, kas interesē daudzus. Problēma, kas skar mūs visus. Risinājumi, kas mums ir nepieciešami ikdienā lai mazināt stresa negatīvo ietekmi uz musu veselību un labsajūtu.

UNIKĀLS FORMĀTS

Formāts kas ļaus visiem iedvesmoties un macīties. Sabiedrībai - uzlabot veselības pratību. Mediķiem - iegūt papildus rīkus sev un saviem pacientiem. Uzņēmumiem - palīdzēt saviem darbiniekiem iegūt papildus veselības un produktivitātes resursus.

TIEŠSAISTE UN IERAKSTS

Konferences materiāli ir ērti un viegli pieejami tiešsaistē un ieraksta arhīva.

KONFERENCES DALĪBAS CENA

Visiem reģistrētiem dalībniekiem pirmā lekciju diena ir BEZ MAKSAS*.


Mēs piedāvājam vairākus konferences dalības variantus ar dažādām piekļuves iespējām, kā arī izdevīgas cenas studentiem,

preses pārstāvjiem, juridiskām personām un LAAIMA biedriem.


*Pirmās dienas lekciju sponsors ir Asociācija LAAIMA.

Online
dalībnieks
  • piekļuve vienas konferences dienas lekcijām online
(20.05 vai 21. 05)

nav piekļuves lekciju ierakstiem
un Lifehack sarakstam
39 EUR
Pieteikties
Premium
dalībnieks

piekļuve visām konferences lekcijām online


3 mēnešus

piekļuve lekciju ierakstiem


piekļuve Lifehack sarakstam
59 EUR
Pieteikties
Veselības speciālists
piekļuve visām konferences lekcijām online

6 mēnešus

piekļuve lekciju ierakstiempiekļuve Lifehack sarakstam


24 TIP punkti*

69 EUR
Pieteikties

*atbilstoši MK noteikumu Nr. 943 5.pielikumam

SPECIĀLĀS CENAS
studentiem, preses pārstāvjiem, juridiskām personām un LAAIMA biedriem.
KONFERENCES LEKTORI
Jums ir iespēja tikties ar populāriem Latvijas un Eiropas lektoriem, labākajiem savas profesionālās jomas pārstāvjiem, kuri trīs dienu laikā iepazīstinās jūs ar dažādām tēmām par un ap stresu.
Ilze Konrāde
Prof. Dr.med., endokrinoloģe, endokrinoloģijas nodaļas vadītāja
Uģis Klētnieks
ārsts, pētnieks, īlgdzīvošanas eksperts
Evija van der Beek
Mg. Sc. administr., labbūtības koučs, supervizore, emocionālās Inteliģences, biznesa un koučinga trenere
Diāna Zande
klīniskā psiholoģe (dr.psych., mg.art.) un kognitīvi biheiviorālā terapeite, supervizore, vieslektore RSU, ilggadēja semināru un nodarbību veidotāja un vadītāja
Patrick McKeown
BA, MA (TCD), Dip BM (Prof KP Buteyko), FBPI, FRSB
(Īrija)
Siim Land
antropologs, biohakeris, veselības optimizācijas eksperts
(Igaunija)
Egor Egorov
Dr.med, Cellgym zinātniskais direktors, hipoksijas treniņu un mitohondriālās veselības eksperts (Vācija)
Diana Šerbanskaja
psihoterapeite, biznesa trenere, straptautiska līmeņa cilvēka resursu attīstības eksperte
Greg Potter
PhD, specializējas miega, uztura un metabolisma jautājumos (Lielbritānija)
Ludmila Stavro-Freiberga
preventīvās medicīnas klīnikas "Panacea Premium" dibinātāja un vadītāja, konferences organizatore
Māris Žunda
biohakeris, rūdīšanās skolas dibinātājs, sertificēts Vima Hofa metodes treneris Baltijā, konferences organizators
Juris Batņa
psihoterapeits, Latvijas Bālinta asociācijas priekšsēdētājs, health koučs, pirtskolas "Lielzemenes" dibinātājs
Jevgēnijs Iznovs
ārsts-psihiatrs, preventīvās medicīnas ārsts, klinīkas "Ūdensroze" dibinatājs, asociācijas LAAIMA prezidents
Baiba Krūmiņa
sertificēta apzinātības meditācijas skolotāja, Mindfulness darbavietā pasniedzēja, "Ametros" vadītāja
Andželika Kuzņecova
vispārējās prakses ārste, farmaceite provizore
Natālija Bērziņa
Dr.med., ārste psihiatre, miega traucējumu speciāliste
Ieva Adamss
publiskā figūra, motivējoša runatāja, lektore augstskolās - RISEBA, Turība un ISMA
Artūrs Ivuškāns
sporta zinātņu doktors, sertificēts fizioterapeits
Viktorija Darakova
nutricioloģe un uztura speciāliste, jogas terapeite, jogas un vēdisko zināšanu pasniedzēja
Laura Štāne
ārste psihiatre
Jeļena Pavlova
Mg. sc.sal uzturzinātnē, sertificēta uztura speciāliste, health koučs
Margarita Jahimoviča
Ārste-rezidente internajā medicīnā, preventīvās medicīnas ārste
Jeļena Vlasikova
SPA school direktore, wellness koučs, SPA speciāliste, health koučs
Larisa Golubeva
sporta ārste, komplimentārās medicīnas ārste, mitohondriālās medicīnas speciāliste
Uģis Bērs
M.Sc.biol., zinātnieks, "Erbers" valdes loceklis, laboratoriskās medicīnas eksperts
Ludmila Voložonoka
Dr.med., molekulārais ģenētiķis E. Gulbja Laboratorijā, pētniece RSU Medicīniskās Ģenētikas Zinātniskajā Laboratorijā.Janīna Vasiļeva
aromaterapeite, health koučs, SPA tehnoloģe, kosmētiķe, SPA school pasniedzēja
Inga Dukule
psiholoģe, health koučs

Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Jūsu Vārds, Uzvārds
Jūsu e-pasts
Jūsu tālrunis
Atlaižu kods
Dalībnieks - Students 
EUR 20 - piekļuve visām lekcijām 

Lai pretendētu uz Studenta dalībnieka piekļuvi, jums ir nepieciešams:


Solis 1. Aizpildīt reģistrācijas formu, norādot savu mācību iestādes e-pastu un lejupielādējot savu studenta apliecības digitālo kopiju.

Solis.2. Apstiprinātie studenti uz norādīto e-pastu saņems maksājuma linku.

Solis.3 Pēc veiksmīgas maksājuma veikšanas jūs saņemsiet e-pastu ar piekļuvi visiem lekciju materiāliem online.

Jūsu studenta e-pasts
Jūsu Vārds, Uzvārds
Studenta apliecības digitālā kopija
jūs saņemsiet piekļuvi visām lekcijām tiešsaitē un lekciju ierakstus, kuri būs pieejami 30 dienu laikā.
PRESES PĀRSTĀVIS
Vēlaties piedalīties starptautiskā "STOP STRESS" konferencē kā preses pārstāvis? Lūdzu, aizpildiet veidlapu, lai pieteiktos akreditācijai. Pēc jūsu reģistrācijas pārskatīšanas ar jums sazināsies LAAIMA pārstāvis, lai apstiprinātu jūsu dalību.
E-pasts
Jūsu vārds, uzvārds
Tālruņa numurs
Kompānijas nosaukums
Preses pārstāvjiem dalībā konferencē ir bezmaksas 
Juridiskām personām
Šobrīd katra uzņēmuma mērķis ir ne tikai uzņēmuma izaugsme un peļņas palielināšana, bet arī sociālā iesaistīšanās un atbildība par darbinieku mentālo un fizisko labsajūtu. 

Uzņēmums, kas iegulda savu darbinieku izglītībā veselības jautājumos, palielina savu konkurentspēju un uzņēmuma efektivitāti ilgtermiņā. 

Nosaukums
Uzņēmuma pārstāvis
E-pasts
Tālrunis
Uzņēmuma konferences dalībnieku skaits
+
Atlaides (5-30%) tiek piemērotas individuāli katram uzņēmumam, atkarībā no dalībnieku skaita. 
Pieteikums LAAIMA
Jā tu vēlies kļūt par LAAIMA biedru, lūdzu aizpildi šo anketu.
Vārds, uzvārds
E-pasts
Tālrunis
Jūsu darbības sfēra
Pēc pieteikuma saņemšanas un izskatīšanas ar Jums sazināsies LAAIMA pārstāvis. 
Mūsu redzējums Mūsu sabiedrības aktīva ilgmūžība un apzināts veselīgs dzīvesveids
PAR LAAIMA
Latvijas Anti-Aging un Integratīvās Medicīnas Asociācija

Mūsu redzējums
Mūsu sabiedrības aktīva ilgmūžība un apzināts veselīgs dzīvesveids

Mūsu misija
Jauna dzīves veida modifikācijas un nemedikamentozas atveseļošanās paradigmas - preventīvas medicīnas popularizēšana. Palīdzības profesiju nozīmes palielināšana dzīvesveida maiņas, garīgās un fiziskās veselības un hronisku slimību profilakses jomā.

Asociācijas darbības mērķi ir:
Preventīvas un pretnovecošanās medicīnas attīstība Latvijā, nodrošinot iedzīvotājus ar mūsdienīgu, pieejamu un kvalitatīvu medicīnisko informāciju, radot apstākļus iedzīvotāju pašizglītībai profilaktiskās medicīnas jomā.
Palīdzības profesiju speciālistu izdegšanas novēršana viņu darba gaitā.

Par asociācijas vērtību uzskatām iespēju plašām iedzīvotāju masām saņemt jaunākās zināšanas preventīvā medicīnā no mediķu un palīdzības profesiju pārstāvjiem.
Mūsu partneri un atbalstītāji
Ja Jūs vēlaties kļūt par mūsu parteri, lūdzu sazinieties ar mums
tālr. +371 29116065
e-pasts: antiagingasociacija@gmail.com
SIA "LAAIMA" reg.nr:40203283102
Juridiskā adrese: Rīga, Ezermalas iela 4A - 26, LV-1006 antiagingasociacija@gmail.com
+37129116065
Sīkdatņu politika. Mēs izmantojam sīkdatnes šajā tīmekļa vietnē, lai nodrošinātu pareizu tīmekļa vietnes darbību, lai analizētu pārlūkošanas statistiku, personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un sniegtu Jums aktuālus mārketinga piedāvājumus. Mērķētās (komerciālās) sīkdatnes netiks iestatītas, ja Jūs tam nepiekritīsiet. Atļaujot visus sīkfailus, Jūs ļaujat mums nodrošināt vislabāko pārlūkošanas un iepirkšanās pieredzi. Plašāku informāciju skatiet sīkfailu politikā
Atļaut sīkdatnes
Close